Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Rustic wood on filigree steel legs: if the industrial style currently in vogue were represented in a single piece of furniture, it would probably be our Aspen coffee table. The hairpin legs form a harmonious contrast to the rustic table top made of solid wood. Aspen has the ideal size to round off a couch and corner sofa into a homely ensemble.
- Beauty from solid wood: a coffee table for the modern industrial style and the young chalet look.
- This is natural furnishing with a portion of chic.
- A cool alternative to square and round side tables in front of the couch and the corner sofa, as well as next to extra-deep seating landscapes.
- Perfectly imperfect: the teak top in uneven form - straight from nature.
- A universal talent in the living room: matches all upholstered furniture made of leather and fabric.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 40 cm |
| Larghezza | 100 cm |
| Profondità | 40 cm |
| Peso | 13 kg |
| Volume (imballato) | 0,12 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Marrone, Écru |
| Details: | fatto a mano, massima capacità di carico, ogni pezzo unico, smontato |
| Catalogo di stampa: | Tavolo: Teak Legno vergine, Piede:, Tavolo:, 35 Kg,, |
| Serie: | Aspen |
| Stagione: | Saison2018-2 |
| Tendenze: | Cosy Living |
| Tendenze 2: | Cosy – Nature |
| Calendario di marketing: | Gennaio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi