Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This exquisite table lamp with bunny figure adds a playful elegance to any room. Ideal for the bedroom, living room or children's room, it creates a cosy atmosphere and is also a decorative eye-catcher. Original lights such as these bring individuality to the interior and create a special atmosphere. They break up the monotony and bring the home to life - a must for all those who wish to add that certain something to their furnishing style.
- Large bunny lamp in cream and peach, 20 x 17 x 50 cm (H/W/D)
- A pretty and functional decorative idea: the bunny figure wears the shade as a little skirt
- High-quality lamp shade in peachy orange made of 100 percent linen
- Available in lots of other colours and sizes
- Bulb 230 V, 50/60 Hz, socket E14, number of bulbs 1, max. 5 W, bulb not supplied
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 50 cm |
| Larghezza | 17 cm |
| Profondità | 20 cm |
| Peso | 1.3 kg |
| Volume (imballato) | 0,03 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Rosa |
| Details: | cavo più lungo, extra, fatto a mano, in linea, parzialmente smontato, rivestita in plastica, scudo |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Bar:, Paralume: 100 %, Cavo: 200 cm, 13,50 x 17 x 18,80 cm Ø,, FILP-interruttore, filo,, |
| Serie: | TL Rabbit |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Calendario di marketing: | Aprile |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi