Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A golden ball filled with light - that is the Apollon table lamp. All in gold, it creates a cosy atmosphere and accentuates its surroundings charmingly: a highlight on the bookshelf, as an evening star on the nightstand or as part of a still life.
- A golden luminaire that stands casually on the table or on the floor
- The light, hammered shade lends rooms a touch of Oriental style
- Flexible use and always a highlight, even on bookshelves or between houseplants
- Fits in with any furnishing style and shows how discreet golden glamour can be
- This spherical lamp emits warm, indirect light
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 32 cm |
| Larghezza | 35 cm |
| Profondità | 35 cm |
| Peso | 2 kg |
| Volume (imballato) | 0,06 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Camera da letto |
|---|---|
| Colore: | Color oro |
| Details: | cavo più lungo, diametro, extra, in linea, in tessuto |
| Catalogo di stampa: | cremagliera:, cavo:, 200 cm, FILP-interruttore, filo Color oro,, 45 cm Ø, |
| Serie: | Apollon |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA |
| Stagione: | Saison2018-2 |
| Tendenze: | Cosy Living |
| Tendenze 2: | Cosy – Nature |
| Topic: | Christmas |
| Calendario di marketing: | Dicembre |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi