Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Our sideboard from the Phoenix collection will create a surprising effect in your living room with its exciting mix of materials. The light-coloured top is made of ceramics and is protected by a lacquer finish. The all-round, black lacquered edge is made of oak veneer and looks particularly elegant with its translucent grain in combination with the ceramic top.
- Elegant, modern sideboard made of wood and ceramics, 80 x 180 x 45 cm (H/W/D)
- Doors without handles and the clean-lined structured front give the sideboard its design appeal
- Soft opening and closing thanks to the soft-close function of the doors
- Functional and well thought-out with height-adjustable shelves made of toughened safety glass
- Three openings for cables at the back allow versatile use, for example as a TV board
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 80 cm |
| Larghezza | 180 cm |
| Profondità | 45 cm |
| Peso | 116 kg |
| Volume (imballato) | 1,19 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Marrone |
| Details: | chiusura soft close, massima capacità di carico, regolabile in altezza, smontato |
| Catalogo di stampa: | Carcassa e fronte: Pannelli di fibre a media densità, Bordo posteriore: Pannelli di fibre a media densità, Coperchio:, Piede / Base:, Mensola: Vetro Vetro di sicurezza temperato, Telaio: Quercia Pannelli di fibre a media densità, Mensola:, 50 Kg,, |
| Serie: | Phoenix |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Tendenze: | Elegance |
| Tendenze 2: | Elegance – Modern |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi