Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Top choice! Osaka has everything a console should have: an elegant look, a discreet yet unconventional appearance, plenty of space inside and on top. Characteristic of the Osaka furniture series are the graphic forms, the restrained materials and a subtle twist on the fittings and feet. Simple and beautiful. Other furniture from the series available.
- Elegant console table with a flamboyant leg design.
- The mix of dark ash and shiny brass is particularly beautiful.
- Charming detail: the rod fittings.
- The lightweight alternative to the sideboard.
- Makes even the smallest hallway look stylish!.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 76 cm |
| Larghezza | 148.6 cm |
| Profondità | 45 cm |
| Peso | 45 kg |
| Volume (imballato) | 0,53 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno, Ufficio |
|---|---|
| Colore: | Marrone |
| Details: | massima capacità di carico, smontato |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Corpo: Pannelli di fibre a media densità, Frassino Legno impiallacciatura, Maniglie:, Coperchio: 25 Kg, Mensola: 15 Kg, |
| Serie: | Osaka |
| Speciali: | In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2018-2 |
| Tendenze: | Elegance |
| Tendenze 2: | Elegance – Modern |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi