Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
The lowboard for entertainment equipment is a statement for a purist style of living that focuses on the essentials. Simple, shapely and highly functional, it is both modern and
timeless. The lowboard offers you sufficient space for all your technical equipment. This means that all components are close to each other and neatly stored at the same time.
- Easy to move around: thanks to four practical castors, this modern lowboard can be easily repositioned
- Contemporary design: white lowboard with rounded edges that fits perfectly into a modern-inspired ambience
- High-quality materials: powder-coated steel gives the TV board stability and a stylish look
- Functional: create order and place your TV, soundbar, receiver and much more on the distinctive lowboard
- Easy to care for: the lowboard in high-gloss white can simply be wiped down - it will be clean again in no time
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 30 cm |
| Larghezza | 90 cm |
| Profondità | 42 cm |
| Peso | 16.24 kg |
| Volume (imballato) | 0,11 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno, Ufficio |
|---|---|
| Colore: | Bianco |
| Details: | arrotolabile, massima capacità di carico, parzialmente smontato |
| Catalogo di stampa: | , Coperchio: 25 Kg, Mensola: 15 Kg,, |
| Serie: | Lounge M |
| Speciali: | US-Fit |
| Stagione: | Saison1981-1 |
| Calendario di marketing: | Aprile |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi