Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A striking glass cabinet in an impressive design – this out-of-the-ordinary cabinet is a highlight of British interior design! This original cabinet makes an impression which is anything but dusty. On three levels the much-loved telephone box provides lots of room. It refreshes everyday life in a typical British way and matches a range of furnishing styles. In a bright red, high-quality finish. A charming eyecatcher with antique flair. Further articles available in this original style.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 139.5 cm |
| Larghezza | 49 cm |
| Profondità | 49 cm |
| Peso | 24.2 kg |
| Volume (imballato) | 0,49 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Ufficio |
|---|---|
| Colore: | Rosso |
| Details: | massima capacità di carico |
| Catalogo di stampa: | Corpo: 95 % Pannelli di fibre a media densità, Vetro, 5 % Pino Legno vergine, Mensola: 10 Kg, 25 Kg |
| Stagione: | Saison1981-1 |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi