Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Vases with a face are in, but this vase takes the trend to the extreme: the abstract male bust has a personality all of its own. It is a real eye-catcher, both as a soloist and in the company of other vases and will delight everyone, not just art lovers.
- Fancy decorative ceramic vase in the shape of a man's bust with bold colours and gold highlights
- With abstract, geometric shapes the bust sets a highlight on chests of drawers and sideboards
- A radiant appearance: the surface of the vase has a glossy glaze
- The ideal gift for art lovers and décor fans with a penchant for the unusual
- A successful balancing act: the vase can stand on its own, while the small openings in it are ideal for creative decorating
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 35.9 cm |
| Larghezza | 20.4 cm |
| Profondità | 20.4 cm |
| Peso | 2.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,07 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Blu, Policromo |
| Details: | non impermeabile |
| Catalogo di stampa: | ceramica, |
| Serie: | Cohesion |
| Speciali: | US-Fit |
| Stagione: | Saison2021-1 |
| Topic: | Christmas |
| Calendario di marketing: | Maggio |
Valutazioni
Accedi