Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A touch of retro meets modern art form: this glass decorative object combines an organic shape with a high-contrast black and white look, making it an expressive highlight in the room. The playful pattern creates graphic tension and is ideal for styling with monochrome interiors or clean lines. As a soloist on consoles or in an ensemble with minimalist accessories, it creates an artistic look with gallery flair. Glass vases with a striking design not only set the scene for flowers, but also add a touch of creative extravagance to the ambience.
- Patterned glass vase in black, 26.5 x 23.5 x 23.5 centimeters (H/W/D)
- The black vase impresses with its abstract pattern and organic structure
- Made from colored glass, the vase catches the light in a special way
- Whether as a soloist or with flowers - this designer vase is guaranteed to attract admiring glances
- Each vase is handcrafted in great detail and is unique
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 26.5 cm |
| Larghezza | 23.5 cm |
| Profondità | 23.5 cm |
| Peso | 2.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,12 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Nero |
|---|---|
| Details: | fatto a mano, ogni pezzo unico |
| Catalogo di stampa: | Vetro, , |
| Serie: | Volante |
| Speciali: | Deals, In magazzino, PRIMA |
| Stagione: | Saison2024-1 |
| Topic: | Wild Summer |
Valutazioni
Accedi