Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
With its semi-transparent finish in bright yellow, this vase immediately brings a good mood to the interior. The beautifully shaped silhouette lends it a natural lightness, while the sunny glass provides fresh accents - ideal for stylishly showcasing colorful flowers or delicate branches. As a single eye-catcher or in a duo with clear or tinted glass vases, it creates a lively interplay of color, light and shape. It looks particularly charming in combination with light-colored wooden furniture, natural textiles or clean, white surfaces. A decorative highlight that harmoniously combines freshness and design.
- Yellow glass vase, 28 x 12 x 12 centimetres (H/W/D)
- With its semi-transparent finish in bright yellow, this vase brings a good mood to the interior
- Made of colored glass, the flower vase catches the light in a special way
- The narrow neck is perfect for delicate bouquets or impressive dry arrangements
- Each vase is unique and handmade
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 28 cm |
| Larghezza | 12 cm |
| Profondità | 12 cm |
| Peso | 0.35 kg |
| Volume (imballato) | 0,05 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Giallo |
|---|---|
| Details: | fatto a mano, ogni pezzo unico |
| Catalogo di stampa: | : Vetro, , |
| Serie: | Toja |
| Speciali: | Deals, In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-1 |
| Calendario di marketing: | Maggio |
Valutazioni
Accedi