Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This enchanting porcelain vase will seduce you with its fruity design - the vase has been decorated with sweet strawberries! Its playful freshness will bring a touch of summer and freshness into your home. Whether on the dining table, in the living room or as a special gift, the strawberry vase is a real head-turner and will add a cheerful touch to any room. Perfect for flower arrangements or as an original decorative piece!
- Small, red vase with strawberry decoration, 24 x 21 x 21 cm (H/W/D)
- Crafted by hand, making each piece unique
- An original flower vase made of glazed porcelain
- Perfect for fresh and fruity flower arrangements
- Such gorgeous flower vases should always be cleaned by hand
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 25 cm |
| Larghezza | 21 cm |
| Profondità | 21 cm |
| Peso | 3.6 kg |
| Volume (imballato) | 0,05 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Rosso |
|---|---|
| Details: | fatto a mano, ogni pezzo unico |
| Catalogo di stampa: | , , |
| Serie: | Strawberries |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA |
| Stagione: | Saison2025-1 |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
| Calendario di marketing: | Maggio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi