Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
With its elegant, matt surface and warm, matt coloring, this glass vase will be the stylish focal point of any interior. The dark grey steel base gives it a cool industrial charm that harmonizes perfectly with modern or minimalist interiors. Whether as a solo statement or in combination with floral arrangements - this vase is a real must-have for anyone who likes subtle sophistication.
- Brown glass vase, 26 x 16 x 16 centimeters (h/w/d)
- This glass vase will brighten up any bouquet with its matt finish and beautiful amber tone
- The dark grey steel base creates a modern industrial look
- An eye-catcher on the dresser, shelf or dining table, even without flowers
- Each vase is a unique mouth-blown piece
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 26 cm |
| Larghezza | 16 cm |
| Profondità | 16 cm |
| Peso | 1.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,11 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Beige, Marrone, Nero |
| Details: | non lavabile in lavastoviglie, ogni pezzo unico, soffiato |
| Catalogo di stampa: | :, : Vetro, ,, |
| Serie: | Noble |
| Speciali: | Deals, In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2023-1 |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
Valutazioni
Accedi