Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This porcelain vase is our recipe against gray uniform living. The Happy Chic color yellow is a real mood booster. The vase has been glazed and is therefore easy to clean.
- Large lemon vase in yellow made of porcelain, 43 x 26 x 26 centimeters (H/W/D)
- Go for the double pack of power vitamins for your home: the color yellow and lemons!
- Each cylinder vase is handcrafted in great detail and is unique
- This yellow vase is a beauty and a must-have not only for the summer table setting
- Lemons are a wonderful ingredient for the Mediterranean style of living and dolce vita
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 43 cm |
| Larghezza | 26 cm |
| Profondità | 26 cm |
| Peso | 6.9 kg |
| Volume (imballato) | 0,06 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Giallo |
|---|---|
| Details: | fatto a mano, ogni pezzo unico |
| Catalogo di stampa: | , , |
| Serie: | Lemon Juice |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA |
| Stagione: | Saison2023-2 |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
| Calendario di marketing: | Maggio, Luglio |
Valutazioni
Accedi