Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Lemon vases with imitation fruit are popular, because they add a splash of colour to any room. The bright lemony yellow has a refreshing and invigorating effect. Lemons also add a natural touch to interior design. Lemon vases bring back memories of holidays by the sea and are ideal as a decorative element in both modern and other interior styles.
- Lemon vase in yellow made of glazed porcelain, 19 x 26 x 26 cm (H/W/D)
- Get this double pack of power vitamins for your home: the colour yellow and lemons!
- Each flower vase is handcrafted in great detail and is unique
- This yellow porcelain vase is a beauty not just for your summery table setting
- Lemons are a wonderful ingredient for the Mediterranean interior style and decorations with Dolce Vita vibes
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 19.5 cm |
| Larghezza | 27 cm |
| Profondità | 27 cm |
| Peso | 3.4 kg |
| Volume (imballato) | 0,08 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Giallo |
|---|---|
| Details: | fatto a mano, ogni pezzo unico |
| Catalogo di stampa: | , , |
| Serie: | Lemon Juice |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2023-2 |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
| Calendario di marketing: | Maggio, Luglio |
Valutazioni
Accedi