Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This vase combines an exciting textured glass look with a glamorous gold finish - a design highlight with royal appeal. The stylish interplay of transparency and metallic sheen adds a sophisticated touch to any room and creates subtle eye-catching moments. On its own as a decorative object on a sideboard or filled with dried flowers on the dining table, it unfolds its special charm. Combined with other accessories in brass or marble, it creates a harmonious overall look with a luxurious touch. Perfect for modern interiors that value fine details and sophisticated design.
- High-quality glass vase with gold details, 30 x 15 x 15 centimetres (H/W/D)
- An exciting design mix of textured glass and shiny gold details
- Adds glamor to sideboards, coffee tables and consoles even without flowers as a decorative object
- Stylishly sets off any bouquet with its gold edge - and makes an impression as a dinner party gift
- Each vase is unique and carefully handcrafted
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 30 cm |
| Larghezza | 15 cm |
| Profondità | 15 cm |
| Peso | 1.4 kg |
| Volume (imballato) | 0,08 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Color oro, Trasparente |
| Details: | fatto a mano |
| Catalogo di stampa: | vetro, |
| Serie: | LA |
| Speciali: | Deals, In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2019-1 |
| Topic: | Christmas |
| Calendario di marketing: | Maggio |
Valutazioni
Accedi