Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Glass vases and decorative glass bowls radiate a fresh, modern flair. Stained and brightly coloured glass is particularly on trend. This flower vase will add a subtle, cheerful splash of colour to Scandinavian interior styles and is sure to enhance your personal living ambience. Whether decorated with succulents or with attractive individual flowers, this bowl-shaped vase will always bring joy.
- Pink glass vase in a low rounded shape, 32 x 32 x 13 cm (H/W/D)
- This masterpiece from our traditional glass workshop is handmade and therefore unique
- A gorgeous vase for adorning with flowers or as a decorative bowl for storage
- To make sure you can enjoy this glass object for many years, we recommend washing it by hand
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 20 cm |
| Larghezza | 20 cm |
| Profondità | 11 cm |
| Peso | 1.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,05 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Rosa |
|---|---|
| Details: | non lavabile in lavastoviglie, ogni pezzo unico, soffiato |
| Catalogo di stampa: | Vetro, ,, |
| Serie: | Grazioso |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA, US-Fit |
| Stagione: | Saison2024-1 |
| Topic: | Christmas |
| Calendario di marketing: | Febbraio |
Valutazioni
Accedi