Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A tribute to nature with a luxurious twist - this vase in a ginkgo leaf design combines organic elegance with a sophisticated shine. The gentle, curved shape meets golden accents that give the object a sculptural appearance. As a stylish individual piece, it creates subtle highlights on a chest of drawers, windowsill or side table. In combination with other accessories in cream, gold or natural tones, it creates a harmonious overall look with Asian-inspired lightness. Made from high-quality ceramic, this decorative object combines symbolic depth with timeless style - a small work of art with a big impact.
- Elegant vase in ginkgo leaf design in white and gold, 17.5 x 25.5 x 8.5 centimeters (H/W/D)
- This sculptural vase adds a touch of glamor with its delicate silhouette and fine golden details
- The ginkgo is not only considered a tree of happiness, the filigree lines of its leaves are uniquely beautiful
- Perfect as a single statement piece or in combination with other home accessories for a harmonious ambience
- Made from high-quality ceramic
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 17.5 cm |
| Larghezza | 25.5 cm |
| Profondità | 8.5 cm |
| Peso | 1 kg |
| Volume (imballato) | 0,07 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Bianco, Color oro |
| Details: | temperatura di combustione |
| Catalogo di stampa: | , : 1200 °C |
| Serie: | Ginkgo Elegance |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA, US-Fit |
| Stagione: | Saison2019-1 |
| Tendenze: | Elegance |
| Tendenze 2: | Elegance – Glam |
| Topic: | Christmas, Mothers Day |
| Calendario di marketing: | Maggio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi