Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This small green vase with its Chinese gooseberries radiates the spirit of summer and will be a refreshing highlight in any room. Its vibrant colours harmonise effortlessly with any furnishing style. Meticulously crafted by hand, each vase is therefore one of a kind. Whether filled with flowers or on its own, it is guaranteed to attract attention and bring summery charm into your home.
- Large picture on canvas in shades of brown, sized 113 x 73 x 4.3 cm (H/W/D)
- This ceramic vase decorated with star fruit exudes real summer feeling
- The refreshing colour scheme blends easily into any interior style
- Each flower vase is handcrafted in great detail and is unique
- A real eye-catcher, with or without a bouquet of flowers
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 23 cm |
| Larghezza | 33.5 cm |
| Profondità | 33 cm |
| Peso | 5.4 kg |
| Volume (imballato) | 0,05 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Verde |
|---|---|
| Details: | fatto a mano, ogni pezzo unico |
| Catalogo di stampa: | , , |
| Serie: | Carambola |
| Speciali: | Deals, In magazzino, PRIMA, US-Fit |
| Stagione: | Saison2023-2 |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
Valutazioni
Accedi