Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Vase: a gorgeous decorative vase in fresh light blue and with butterflies as a pretty decoration. Combines artistic-romantic charm with a modern touch. Perfect for contemporary furnishing. Further versions are available.
- A fabulous decorative vase in fresh light blue with butterfly ornamentation
- Combines artistic romantic charm with a modern touch
- Perfect for the contemporary furnishing style
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 35.5 cm |
| Larghezza | 23 cm |
| Profondità | 23 cm |
| Peso | 2.7 kg |
| Volume (imballato) | 0,04 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Blu |
| Details: | temperatura di combustione |
| Catalogo di stampa: | , 1200 °C ceramica |
| Serie: | Butterflies |
| Speciali: | In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2017-2 |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
| Calendario di marketing: | Marzo, Aprile, Maggio |
Valutazioni
Accedi