Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
An artistic statement that fascinates with numerous sculptural details in the form of stylized body shapes. This vase combines sculptural aesthetics with modern lightness and turns floral arrangements into real works of art. Whether with dried flowers or on its own as a decorative object - it attracts everyone's attention and adds a special touch to any interior. Perfectly placed on sideboards, consoles or open shelves, the understated white ensures harmonious combinations with natural tones, glass or metal. Ideal for anyone who loves home accessories with personality and artistic appeal.
- White porcelain vase with 3D appliqués, 36 x 25 x 25 centimeters (H/W/D)
- Numerous 3D applications of stylized body shapes make this vase a real art object
- Perfect for combining with minimalist and artistic interior elements
- As a decorative eye-catcher, it sets creative accents on sideboards, shelves or tables even without flowers
- Each vase is made of glazed porcelain and carefully crafted by hand
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 36 cm |
| Larghezza | 24 cm |
| Profondità | 24 cm |
| Peso | 6.15 kg |
| Volume (imballato) | 0,07 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Bianco |
|---|---|
| Details: | fatto a mano, ogni pezzo unico |
| Catalogo di stampa: | , , |
| Serie: | Bodyparts |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Calendario di marketing: | Maggio |
Valutazioni
Accedi