Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
What could be nicer than moving your life outside when the first rays of sunshine arrive? It's even better if you have an outdoor table for your sundowner.
- Rectangular outdoor side table in grey steel and with an attractive wood look
- Makes all your summer dreams come true, because this table for the balcony, terrace and garden offers space for drinks, snacks and your suntan lotion
- Can be brought close up: thanks to the frame, the outdoor table fits over the recliner and the bench
- Timelessly modern styling in steel-grey colouring combined with an attractive wood look
- And if there's room for more: matching recliners in the form of a recamière and the Happy Day corner seating group are available from the shop
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 49.5 cm |
| Larghezza | 35 cm |
| Profondità | 32 cm |
| Peso | 2.23 kg |
| Volume (imballato) | 0,07 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Outdoor |
|---|---|
| Colore: | Grigio, Nero, Écru |
| Details: | Gartenmöbelsortiment, massima capacità di carico, montato, piano |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Tavolo:, 15 mm, 15 Kg,, |
| Serie: | Happy Day |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2020-1 |
| Tendenze: | Modern Times |
| Tendenze 2: | Mix and Match |
| Topic: | Wild Summer |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi