Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Luxury appeal and sophistication. A little glamour never hurt anyone. This dining table could also be a modern piece of furniture sculpture in a museum. It makes an impact with its creative refinement and elegant, slightly eccentric touch. The 13 mm thick safety-glass table top is supported by two artistically shaped, chrome-coloured legs. The table is perfectly suited for a glamorous and eclectic interior, and provides a touch of Hollywood appeal. This enhances the star quality of your furnishing. Other versions available.
- Rechteckiger, großer Glastisch mit dekorativ geschwungenen Beinen aus veredeltem Edelstahl für 6-8 Personen
- Ein echtes Showpiece fürs Ess- oder Wohnzimmer, bringt luxuriösen Flair ins Zuhause
- Ein Tisch, der trotz seiner Größe fein und leicht im Raum wirkt
- Als Esstisch genauso eindrucksvoll wie als großer Schreibtisch
- Perfekt geeignet für eine glamourös-eklektische Einrichtung und das Extra an Hollywood Appeal
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 75 cm |
| Larghezza | 100 cm |
| Profondità | 200 cm |
| Peso | 79 kg |
| Volume (imballato) | 0,52 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Sala da pranzo |
|---|---|
| Colore: | Argento, Trasparente |
| Details: | massima capacità di carico |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Tavolo: Vetro Vetro di sicurezza temperato, 40 Kg |
| Serie: | Gloria |
| Speciali: | In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2016-2 |
| Calendario di marketing: | Novembre |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi