Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Coffee tables are just like handbags - they add the final touch to your look. This side table impresses not only with its shiny wire frame in a warm brass tone. The mirrored top is a special feature that accentuates your decorative arrangements particularly well. Many similar models available.
- A round, modern coffee table in brass with a mirrored table top - a sophisticated partner for leather, velvet and fabric sofas
- A glamorous focal point for lounge corners and the sofa landscape in the living room
- The filigree construction of the side table keeps the floor visible - this makes it look light and spacious
- The streamlined and timeless look makes this round table a popular mix-and-match candidate for all furnishing styles
- Wire is a series of coffee tables and side tables that comes in many variations
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 40.5 cm |
| Larghezza | 81 cm |
| Profondità | 81 cm |
| Peso | 10 kg |
| Volume (imballato) | 0,33 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Color oro |
| Details: | massima capacità di carico, piano, smontato |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Tavolo: Vetro, Tavolo: 5 mm,, 10 Kg |
| Serie: | Wire |
| Speciali: | In magazzino, Riduzione di prezzo |
| Stagione: | Saison2019-1 |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi