Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Delicate lines, a clean-lined shape: this coffee table with its graphic steel wire frame is a masterpiece of minimalist design. Its colour and size make it an aesthete with a high coolness factor!
- An oval designer coffee table with a glass top - timelessly beautiful and modern at the same time.
- Black is the perfect background to stage beautiful furnishing accessories such as brass candlesticks or decorative objects.
- Practical roommates with plenty of room for TV dinners, photo books or lush bouquets.
- Black furniture is celebrating a cool comeback - especially if it has such filigree lines as this table.
- Coffee tables in the Wire series are available in many variations, sizes and colours.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 40.5 cm |
| Larghezza | 90 cm |
| Profondità | 60 cm |
| Peso | 8.8 kg |
| Volume (imballato) | 0,28 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Nero |
| Details: | massima capacità di carico, piano, smontato |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Tavolo: Vetro Vetro di sicurezza temperato, Tavolo: 5 mm,, 10 Kg |
| Serie: | Wire |
| Speciali: | Deals, In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2019-1 |
| Calendario di marketing: | Giugno |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi