Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
With its soft color gradient in pink and yellow, this side table brings a fresh, lively touch to any home. The organic shape of the table top, combined with the elegant conical base, creates a harmonious and modern silhouette. The shiny steel not only ensures durability, but also a radiant look. Ideal as a cheerful splash of color next to the sofa, in the hallway or as a practical bedside table. Combined with neutral furniture or pastel shades, it becomes an eye-catcher and adds lightness and freshness to the room.
- Small, round side table in pink and yellow, 40 x 42 x 42 centimeters (H/W/D)
- The side table delights with its soft color gradient in delicate pastel colors
- Cone-shaped base in combination with a wide, organically shaped table top for a harmonious design
- Made of enameled steel, the table impresses with its shiny surface and robust finish
- Perfect next to the sofa and armchair, in the hallway or as a bedside table as a bright splash of color
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 41 cm |
| Larghezza | 42 cm |
| Profondità | 42 cm |
| Peso | 4.9 kg |
| Volume (imballato) | 0,13 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Bianco, Giallo, Rosa |
| Details: | massima capacità di carico, montato |
| Catalogo di stampa: | , 10 Kg, |
| Serie: | Rici |
| Speciali: | In magazzino, Riduzione di prezzo |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Calendario di marketing: | Aprile |
Valutazioni
Accedi