Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A statement piece with gallery character: this coffee table combines sculptural elegance with functional design. The organically curved top made of finely marbled ceramic lends the room a luxurious touch and attracts everyone's attention. The centrally positioned base made of powder-coated steel not only provides stability, but also creates an exciting contrast to the flowing shape. Ideal as a stage for design objects, as a stylish snack area or as the centerpiece of a modern living concept. The ensemble looks particularly harmonious with sofas in muted tones, textured textiles and statement lights in a metallic look. A work of art for the living room with functional added value.
- Oval coffee table in brown with table top in marble look, 38 x 120 x 60 centimeters (H/W/D)
- A design icon with a sculptural design language for the modern, exclusive living style
- The highlight of the coffee table is the organically shaped ceramic table top with luxurious marbling
- The central base of the table is made of robust steel and creates a stylish contrast
- Functions as a stylish shelf for decorations, a practical surface for snacks or a central living room element
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 38 cm |
| Larghezza | 120 cm |
| Profondità | 60 cm |
| Peso | 63.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,14 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Marrone, Nero |
| Details: | massima capacità di carico, piano, smontato, stand |
| Catalogo di stampa: | Tavolo: 8 mm Vetro Vetro di sicurezza temperato, Tavolo: 3 mm, Piede:, 35,50 x 54 x 31 cm, 9 mm, 30 Kg, |
| Serie: | Paso |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-2 |
| Calendario di marketing: | Aprile |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi