Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
The glamorous Gold Rush coffee table is a real eye-catcher in the living room - and more than deserves its name. It captivates with its combination of clear shapes and luxurious design. With two glass shelves framed by a golden frame, it fits perfectly into elegant interiors with light-coloured furniture. A bonus: both the golden frame and the glass shine in sunlight and candlelight.
- Stylish: glass coffee table with a gold-coloured frame
- Sophisticated design: two shelves provide enough space for glasses and bowls, magazines and the like
- High-quality and durable: the frame is made of titanium-coated stainless steel
- Shatterproof: thanks to the safety glass top, the table is highly impact-resistant
- Striking: at 120 x 120 cm, it becomes the focal point of the living room landscape
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 40 cm |
| Larghezza | 120 cm |
| Profondità | 120 cm |
| Peso | 53.7 kg |
| Volume (imballato) | 0,22 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Color oro |
| Details: | massima capacità di carico, smontato |
| Catalogo di stampa: | cremagliera:, tavolo: Vetro Vetro di sicurezza temperato, 22 Kg, 23 Kg, |
| Serie: | Gold Rush |
| Speciali: | Riduzione di prezzo |
| Stagione: | Saison2017-1 |
| Calendario di marketing: | Aprile |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi