Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This round coffee table with a fine walnut table top combines natural beauty and modern design. The striking grain of the wood brings warmth to any living room, while the stylish, cone-shaped steel base combined with golden accents in titanium-coated steel adds a luxurious touch. Perfect as a shelf for snacks, books or the remote control - whether in front of the sofa or as an eye-catcher in the room. Ideal for setting elegant accents and enriching the interior.
- Brown, round coffee table with ceramic top, 42 x 70 x 70 centimeters (H/W/D)
- The round table top made of fine walnut wood gives the table a natural warmth and impresses with its striking grain
- The conical base made of robust steel is adorned with brown wood decoration
- Two narrow, gold-colored strips made of titanium-coated steel add glamour to the coffee table
- As a stylish shelf for snacks and remote control in front of the sofa
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 42 cm |
| Larghezza | 70 cm |
| Profondità | 70 cm |
| Peso | 8.7 kg |
| Volume (imballato) | 0,30 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Argento, Marrone, Rame |
| Details: | massima capacità di carico, montato, piano |
| Catalogo di stampa: | Tavolo: Noce Pannelli di fibre a media densità, Piede / Base:, Listello:, 12 mm, 35 Kg, |
| Serie: | Cono |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-1 |
| Tendenze: | Elegance |
| Tendenze 2: | Elegance – Modern |
| Calendario di marketing: | Maggio |
Valutazioni
Accedi