Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Rustic wood on three filigree and stable steel legs: if the industrial style could be represented in a single piece of furniture, it would probably be our Aspen coffee table. The hairpin legs stand in harmonious contrast to the rustically shaped table top made of solid wood.
- Natural beauty made of solid wood: a coffee table for the modern industrial style and the young country house look,This is how to create natural furnishing with an extra portion of style
- A cool alternative to angular and round side tables next to the couch and the corner sofa, or even to complement an extra-deep three-piece suite
- Perfectly imperfect: a lacquered top made of teak in an uneven shape - as nature created it Every piece is unique
- As a side table it’s an all-round talent in the living room: goes well with all any furniture upholstered in leather or fabric
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 40 cm |
| Larghezza | 100 cm |
| Profondità | 60 cm |
| Peso | 19.7 kg |
| Volume (imballato) | 0,15 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Écru |
| Details: | fatto a mano, massima capacità di carico, ogni pezzo unico, smontato |
| Catalogo di stampa: | Tavolo: Teak Legno vergine, Piede:, Tavolo:, 50 Kg,, |
| Serie: | Aspen |
| Speciali: | Riduzione di prezzo |
| Stagione: | Saison2020-2 |
| Tendenze: | Cosy Living |
| Tendenze 2: | Cosy – Nature |
| Calendario di marketing: | Gennaio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi