Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Sheepskins, a fireplace and a stylish wing-back chair - that's how cosy and modern the chalet style is today. Small pieces of furniture and accessories made of wood are a must. Like this little table, which with its rustic, organically grown forms is a declaration of love for nature.
- A solid wood table to accompany your sofa and the like - almost as if created by nature itself - each table is unique.
- A cool contrast to modern furnishings, smooth surfaces and geometric shapes.
- Anyone who likes the natural style of furnishing will love this side table with its annual rings and natural structures.
- Like all types of wood, this teak wood lives on and becomes even more beautiful over time.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 40 cm |
| Larghezza | 50 cm |
| Profondità | 50 cm |
| Peso | 12 kg |
| Volume (imballato) | 0,14 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Marrone, Écru |
| Details: | massima capacità di carico, montato, ogni pezzo unico |
| Catalogo di stampa: | Teak Legno vergine, 35 Kg,, |
| Serie: | Tree |
| Stagione: | Saison2018-2 |
| Tendenze: | Cosy Living |
| Tendenze 2: | Cosy – Nature |
| Calendario di marketing: | Gennaio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi