Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Et voilà - here is your glamorous side table with that extra something. You will feel like a Greek god or an Egyptian queen when you decorate your home with this shiny golden piece of furniture. A tip for a particularly elegant lifestyle: combine the table with furnishing elements made of white marble. Pure luxury for your home!
- A fascinatingly luxurious side table for a royal ambience.
- To the left and right of the bed, a creative change instead of a classic bedside table.
- A very stylish companion as a side table to all fabric, leather and especially velvet sofas.
- Golden glow encounters a slightly roughened surface.
- Captivated by the table? Plateau Uno is also available in silver or copper.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 51 cm |
| Larghezza | 45 cm |
| Profondità | 45 cm |
| Peso | 5 kg |
| Volume (imballato) | 0,07 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Color oro |
| Details: | massima capacità di carico, smontato |
| Catalogo di stampa: | , 10 Kg, consegna |
| Serie: | Plateau Uno |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA, US-Fit |
| Stagione: | Saison2018-2 |
| Calendario di marketing: | Dicembre |
Valutazioni
Accedi