Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This extravagant side table is designer furniture in a class of its own. It gives every armchair and sofa and even the bedroom a style upgrade. The small, round table next to the corner sofa as an alternative to the coffee table or as a bedside table next to the bed will happily take on the leading role as designer furniture in any living room.
- Elegant, round side table in gold and white, 53 x 45 x 45 centimeters (H/W/D)
- The finest materials: sculptural base made of painted stainless steel
- Round table top made of lacquered ceramic in white with a delicate grain
- The grain of the side table may vary slightly compared to the illustration
- Add a touch of luxury and understated glamor with this living room table
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 53 cm |
| Larghezza | 45 cm |
| Profondità | 45 cm |
| Peso | 6.4 kg |
| Volume (imballato) | 0,06 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Sala da pranzo, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Beige, Bianco, Color oro, Grigio |
| Details: | massima capacità di carico, parzialmente smontato, piano |
| Catalogo di stampa: | piede / base:, ceramica, 11 mm, 40 Kg, |
| Serie: | Nube |
| Speciali: | Riduzione di prezzo |
| Stagione: | Saison2023-2 |
Valutazioni
Accedi