Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A touch of magic for modern interiors: this side table plays with illusion and lightness. Its transparent structure lends the room a floating elegance, while the clear lines radiate timeless modernity. Whether as a stylish storage space next to the sofa, as a bedside table in the bedroom or as a sculptural highlight in the hallway - its versatility knows no bounds. It looks particularly harmonious in combination with minimalist furniture, metallic accessories or colorful decorative elements. A design object that combines functionality and aesthetics in a fascinating way and adds a special touch to any room.
- Round side table with golden details, 55 x 35 x 35 centimetres (H/W/D)
- The transparent table top and base create a light and clear look
- The delicate frame made of robust steel shines in gold and creates a glamorous contrast
- Flexible use as a stylish coffee table, compact storage unit for the hallway or extravagant bedside table
- Made of synthetic material and therefore particularly easy to clean and durable
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 55 cm |
| Larghezza | 35 cm |
| Profondità | 35 cm |
| Peso | 6.25 kg |
| Volume (imballato) | 0,05 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Bianco |
| Details: | massima capacità di carico, piano, smontato |
| Catalogo di stampa: | tavolo:, gambe:, 25 mm, 25 Kg, |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Calendario di marketing: | Aprile |
Valutazioni
Accedi