Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A real eye-catcher with a graphic character: this side table attracts everyone's attention with its dynamic pattern. The flowing lines in black and white create an exciting visual depth and give the room a modern, artistic touch. Ideal as a decorative accent next to the sofa, as a stage for plants or as a sculptural centrepiece in the hallway. It unfolds its full effect in combination with clear shapes, monochrome colours or shiny accessories. A design object that combines function and aesthetics - playful, expressive and absolutely on trend.
- Round side table with pattern in black and white, 50 x 25 x 25 centimetres (H/W/D)
- Sweeping, flowing patterns in contrasting black and white give the table an extraordinary look
- The delicate frame made of robust steel shines in gold and creates a glamorous contrast
- Thanks to the high-quality polyresin coating, the table top is particularly easy to clean and durable
- A handcrafted unique piece that will delight as a small design highlight alongside the sofa and armchair
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 50 cm |
| Larghezza | 25 cm |
| Profondità | 25 cm |
| Peso | 2.8 kg |
| Volume (imballato) | 0,02 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Bianco, Nero |
| Details: | fatto a mano, massima capacità di carico, parzialmente smontato, piano |
| Catalogo di stampa: | cremagliera:, spazio: Pannelli di fibre a media densità, stand: Pannelli di fibre a media densità, 18 mm, 30 Kg,, |
| Serie: | Domero |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Tendenze: | Cosy Living |
| Tendenze 2: | Cosy – Lounge, Cosy – Nature |
Valutazioni
Accedi