Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A side table that exudes elegant charm and sets accents in any room. The round table top made of walnut wood with a unique grain brings natural warmth to the interior and attracts everyone's attention. The sturdy steel base, decorated with a wood finish, creates a modern silhouette, while the gold-colored titanium-coated steel accents give the table a touch of glamour. Perfect next to the sofa, in the hallway or as a stylish bedside table - a true all-rounder.
- Brown, round side table with solid wood top, 52 x 50 x 50 centimeters (H/W/D)
- The round table top made of fine walnut wood gives the table a natural warmth and impresses with its striking grain
- The conical base made of robust steel is adorned with brown wood decoration
- Two narrow, gold-colored strips made of titanium-coated steel add glamour to the coffee table
- Works next to the sofa and armchair, in the hallway or as a bedside table
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 52 cm |
| Larghezza | 50 cm |
| Profondità | 50 cm |
| Peso | 5.15 kg |
| Volume (imballato) | 0,20 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Marrone |
| Details: | massima capacità di carico, montato, piano |
| Catalogo di stampa: | Tavolo: Noce Pannelli di fibre a media densità, Piede / Base:, Listello:, 12 mm, 35 Kg, |
| Serie: | Cono |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-1 |
| Tendenze: | Elegance |
| Tendenze 2: | Elegance – Modern |
| Calendario di marketing: | Maggio |
Valutazioni
Accedi