Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
What makes a feel-good home? Cosiness, comfort and a personalised ambience in which you feel completely at ease. If you have a sense of humour and also like modern, artistic interior design objects, then this cool lad with a cap, who functions as a side table and butler, could be just your thing.
- Original, black and white side table with a decorative boy and tray, 73.5 x 41.5 x 34 cm (H/W/D)
- Practical as a butler's tray and as creative as an artistic decorative object
- This eccentric home accessory features a cool boy and chewing gum bubble
- Made of polyresin and painted by hand, each side table is unique
- The tray is made of stainless steel and coated with brass
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 71 cm |
| Larghezza | 40 cm |
| Profondità | 33 cm |
| Peso | 6.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,13 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Bianco, Nero |
| Details: | dipinti a mano, massima capacità di carico, ogni pezzo unico, parzialmente smontato |
| Catalogo di stampa: | Corpo:,, 2,50 Kg,,, |
| Serie: | Bubble Boy |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-1 |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi