Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
An exciting mix of natural material and industrial chic: the geometrically shaped table top made of lacquered solid mango wood meets a delicate steel frame and rests on a gently rounded base - a composition of contrasts with style. As a shelf for design objects, a decorative eye-catcher or a smart organiser next to the sofa and bed, this side table is truly versatile. It is particularly effective in clean interiors, where wood and metal create exciting accents. It also unfolds its full effect in an ensemble with other side tables. A small design wonder with great charisma.
- Small side table made of solid wood in black, 61 x 20.3 x 20.3 centimetres (H/W/D)
- The geometric table top and the rounded base are made of high-quality solid mango wood and lacquered
- Completely in black, the table can be combined in many ways and blends into any interior
- The delicate frame is made of robust steel and painted
- Flexible use as a stylish coffee table, compact storage unit for the hallway or extravagant bedside table
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 61 cm |
| Larghezza | 20.32 cm |
| Profondità | 20.32 cm |
| Peso | 3.64 kg |
| Volume (imballato) | 0,08 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Nero |
| Details: | massima capacità di carico, montato |
| Catalogo di stampa: | gambe:, stand: Mango Legno vergine, 10 Kg, |
| Speciali: | Deals, In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-2 |
Valutazioni
Accedi