Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This charming side table brings a playful touch to the interior - a detailed elephant supports the table top in a natural wood look. Whether as a practical shelf next to the sofa and armchair, as an eye-catcher in the hallway or as an original bedside table - this design piece, completely in shiny gold, will put you in a good mood wherever you go. Made from robust polyresin, it is both sturdy and light at the same time. Perfect for modern living styles with a sense of humor and individuality!
- Small side table with elephant motif in brown and grey, 50.5 x 35 x 32 centimetres (H/W/D)
- Anything but ordinary: here, a cheerful elephant carries the wood-effect table top
- Works next to the sofa and armchair, in the hallway or as a bedside table and makes living more fun
- Made of dimensionally stable polyresin, detailed and lacquered
- Weighing 6.5 kg, it is easy to transport and flexible to move
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 50.5 cm |
| Larghezza | 35 cm |
| Profondità | 32 cm |
| Peso | 7 kg |
| Volume (imballato) | 0,12 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Grigio, Marrone |
| Serie: | Animal |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA, US-Fit |
| Stagione: | Saison1981-1 |
| Topic: | Christmas |
| Calendario di marketing: | Febbraio, Dicembre |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi