Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This small side table combines soft brown and green tones with a unique tile look, adding stylish accents to any room. The sturdy metal frame with fine gold details adds a touch of glamour, while the polyresin surface makes the tabletop easy to clean and durable. Handcrafted and with its own unique character, it will quickly become an eye-catcher next to your sofa or favourite armchair. Whether as a practical storage space for accessories, drinks or small decorations, the table combines function and charming design and brightens up any living room with elegant, harmonious accents. A real highlight that playfully combines style, colour and atmosphere.
- Small side table in green and brown, 50 x 25 x 25 centimetres (H/W/D)
- This side table impresses with its unique tile look in soft brown
- The frame and fine details in gold made of sturdy steel add a touch of glamour
- Thanks to its high-quality polyresin coating, the tabletop is particularly easy to clean and durable
- A unique, handcrafted piece that looks great next to a sofa and armchair as a small design highlight
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 50 cm |
| Larghezza | 25 cm |
| Profondità | 25 cm |
| Peso | 2.87 kg |
| Volume (imballato) | 0,02 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Marrone |
| Details: | fatto a mano, massima capacità di carico, parzialmente smontato, piano |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Spazio: Pannelli di fibre a media densità, Zoccolo: Pannelli di fibre a media densità, 18 mm, 30 Kg,, |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-2 |
| Tendenze: | Elegance |
| Tendenze 2: | Elegance – Glam, Elegance – Modern |
| Topic: | Christmas |
Valutazioni
Accedi