Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A real statement piece for style-conscious interiors: this side table skilfully plays with shape, color and material. The blue glass frame is reminiscent of a sculptural art object and brings sunshine even into minimalist rooms. The black top made of safety glass offers plenty of storage space for your favorite decorative pieces or breakfast on the sofa. Gold-colored steel elements set elegant accents and add a touch of glamour. Whether as a soloist next to the lounge chair or in an ensemble with other design objects - this table gives modern living spaces a stylish upgrade with art gallery flair. Ideal for bold looks with character.
- Round glass side table in blue and black, 52 x 50 x 50 centimeters (H/W/D)
- The sculptural table leg made of tinted glass in rich turquoise sets dynamic color accents
- The easy-care glass top in black offers plenty of space for drinks, magazines or remote controls
- Golden details made of robust steel give the table a glamorous touch
- Flexible use as a stylish coffee table, compact storage unit for the hallway or extravagant bedside table
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 52 cm |
| Larghezza | 50 cm |
| Profondità | 50 cm |
| Peso | 8.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,19 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Blu, Petrolio blu-verde |
|---|---|
| Details: | massima capacità di carico, montato, piano |
| Catalogo di stampa: | Telaio:, Armazón: Vetro, Tavolo: Vetro Vetro di sicurezza temperato, 1,50 mm, 35 Kg, |
| Serie: | Lola |
| Stagione: | Saison2025-1 |
| Calendario di marketing: | Aprile |
Valutazioni
Accedi