Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This side table combines modern design with a touch of luxury. The table top in an elegant leather look with fine decorative stitching gives it a stylish touch, while the slim metal frame ensures stability and lightness. The warm color scheme creates a cozy atmosphere and makes it the ideal companion next to a sofa, armchair or bed. Whether in modern, industrial or minimalist living concepts - it blends in effortlessly. It also cuts an excellent figure as a stylish shelf for books, decorative objects or an elegant table lamp.
- Rectangular side table in black and brown, 55 x 61 x 39 centimeters (H/W/D)
- Impresses with the modern leather-look covering of the table top made of coated textile
- High-quality decorative stitching and the warm brown tone create a modern, warm atmosphere
- The slim base and stable base plate are made of powder-coated steel
- A stylish companion next to an armchair, sofa or bed
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 55 cm |
| Larghezza | 61 cm |
| Profondità | 39 cm |
| Peso | 10.35 kg |
| Volume (imballato) | 0,02 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Arancio, Marrone, Nero |
| Details: | massima capacità di carico, smontato |
| Catalogo di stampa: | Piede / Base:, Pannellatura:, 10 Kg, |
| Speciali: | Riduzione di prezzo |
| Stagione: | Saison2024-1 |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi