Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A true all-rounder with style: this round side table impresses with its harmonious combination of natural stone look and delicate metal frame in modern greige. The finely structured top is reminiscent of travertine and adds subtle elegance. Whether as a shelf next to the sofa, a designer bedside table or a flexible solution in the hallway, its clever design allows it to be easily pulled over the bed or couch. In no time at all, a stylish piece of furniture becomes a functional tray. Ideal for anyone who wants to cleverly combine simple aesthetics with everyday practicality.
- Round side table in greige with stone-look top, 63.5 x 46 x 46 centimetres (H/W/D)
- The travertine-look tabletop gives the side table a natural, lively texture
- The slim frame in greige gives the table a light appearance and is made of sturdy steel
- Flexible use as a stylish coffee table, compact storage unit for the hallway or stylish bedside table
- The clever design allows it to be pulled over the edge of the bed or sofa, turning it into a useful tray
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 63.5 cm |
| Larghezza | 46 cm |
| Profondità | 46 cm |
| Peso | 6.25 kg |
| Volume (imballato) | 0,03 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Beige, Grigio |
|---|---|
| Details: | massima capacità di carico, piano, smontato |
| Catalogo di stampa: | Tavolo:, Pannelli di fibre a media densità, Piede / Base:, 18 mm, 30 Kg, |
| Serie: | Easy Living |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-1 |
| Topic: | Home Office |
| Calendario di marketing: | Febbraio, Settembre |
Valutazioni
Accedi