Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A work of art with function: this table brings color, texture and sophistication to any room. The glossy surface made of artfully crafted glass mosaic gives the ensemble a fascinating shimmer depending on the incidence of light - ideal for creating stylish accents. The black steel frame provides a modern twist and also scores points with its stability and clear design. Whether as an extravagant shelf next to the sofa, as an eye-catcher in the entrance area or as an unusual bedside table - this all-rounder can be flexibly integrated into the interior. Particularly practical: the foldable frame makes it a convertible favorite with a wow effect.
- Round side table in green and black with mosaic table top, 53 x 35 x 35 centimeters (H/W/D)
- The table top with its elaborate mosaic technique in green and blue glass sparkles depending on the incidence of light
- The folding frame made of robust steel in black creates a modern contrast and stability
- Flexible use as a stylish coffee table, compact storage unit for the hallway or extravagant bedside table
- The table is easy to fold up and ensures maximum flexibility in everyday life
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 53 cm |
| Larghezza | 35 cm |
| Profondità | 35 cm |
| Peso | 2.8 kg |
| Volume (imballato) | 0,04 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Blu, Verde |
| Details: | fatto a mano, massima capacità di carico, piano |
| Catalogo di stampa: | tavolo: Vetro, gambe:, 10 mm, 15 Kg, |
| Serie: | Clack |
| Speciali: | Deals, In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-1 |
| Topic: | Wild Summer |
| Calendario di marketing: | Aprile |
Valutazioni
Accedi