Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A work of art with function: this table brings color, texture and sophistication to any room. The glossy surface made of artfully crafted glass mosaic gives the ensemble a fascinating shimmer depending on the incidence of light - ideal for creating stylish accents. The golden steel frame adds an elegant touch and also scores points with its stability and clear design. Whether as an extravagant shelf next to the sofa, as an eye-catcher in the entrance area or as an unusual bedside table - this all-rounder can be flexibly integrated into the interior. Particularly practical: the foldable frame makes it a convertible favorite with a wow effect.
- Round side table in brown and gold with mosaic table top, 53 x 35 x 35 centimeters (H/W/D)
- The table top with its elaborate mosaic technique in delicate shades of brown glass sparkles depending on the incidence of light
- The golden frame made of robust steel creates an elegant contrast and stability
- Flexible use as a stylish coffee table, compact storage unit for the hallway or extravagant bedside table
- The table is easy to fold up and ensures maximum flexibility in everyday life
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 53 cm |
| Larghezza | 35 cm |
| Profondità | 35 cm |
| Peso | 2.8 kg |
| Volume (imballato) | 0,04 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Marrone |
| Details: | fatto a mano, massima capacità di carico, piano |
| Catalogo di stampa: | Tavolo: Vetro, Tavolo:, Gambe:, 10 mm, 15 Kg, |
| Serie: | Clack |
| Speciali: | Deals, In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-1 |
| Topic: | Wild Summer |
| Calendario di marketing: | Aprile |
Valutazioni
Accedi