Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A rug that brings color and life to any home! With its vibrant pattern and bold colors, it creates a Mediterranean ambience that creates a relaxed, inviting atmosphere both indoors and outdoors. The hard-wearing polypropylene surface is easy to clean and can withstand intensive use. The rubber anti-slip coating on the back ensures a secure grip, whether in the living area or on the patio. Ideal for creating a cozy oasis and combining with modern or natural furniture. A versatile all-rounder for any setting!
- Large, patterned outdoor rug in red, 0.3 x 330 x 230 centimetres (H/W/D)
- The lively pattern in vibrant colors creates a Mediterranean, inviting atmosphere
- The rug can be used flexibly - both in the living room and outdoors
- The hard-wearing polypropylene surface is particularly easy to clean
- Stays in place thanks to the practical non-slip rubber coating on the back
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 0.3 cm |
| Larghezza | 330 cm |
| Profondità | 230 cm |
| Peso | 10 kg |
| Volume (imballato) | 0,05 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Rosso |
|---|---|
| Details: | antispruzzi, intrecciato, pulizia selettiva |
| Catalogo di stampa: | Lato inferiore: 100 %, Lato superiore: 100 %, ,, |
| Serie: | Adorno |
| Speciali: | Deals, In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-1 |
Valutazioni
Accedi