Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A carpet that radiates calm and style: with its gently flowing pattern in warm brown and beige tones, this home accessory brings harmony and depth to any room. The natural shades create a cozy atmosphere and can be combined in many ways with light wood furniture, muted colors, or clean lines. The soft surface made of pure cotton ensures pleasant comfort and an elegant look, while the back made of the same material supports an all-round natural living feeling. Whether in the living area, under the dining table or as a connecting element in the bedroom – this carpet combines restraint with expressive elegance.
- Large carpet with flowing pattern in brown, 1 x 300 x 200 centimeters (H/W/D)
- A dynamic, flowing interplay of colors in harmonious shades of brown and beige
- With its generous dimensions, it stylishly completes sofa landscapes, dining rooms, or sleeping areas
- The soft top made of 100% cotton ensures a high-quality look and a pleasant feel
- 100% cotton backing for a natural feel – we recommend using an anti-slip underlay
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 1 cm |
| Larghezza | 300 cm |
| Profondità | 200 cm |
| Peso | 24.2 kg |
| Volume (imballato) | 0,08 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Marrone |
| Details: | cesoiato, fatto a mano, pulizia selettiva |
| Catalogo di stampa: | Lato inferiore: 100 %, Lato superiore: 100 %, ,, |
| Serie: | New Wave |
| Stagione: | Saison2025-2 |
Valutazioni
Accedi