Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This rug impresses with its unusual, organic design in warm beige and brown tones, reminiscent of natural textures and soft earth tones. The flowing patterns lend the room a calming atmosphere while creating a stylish contrast to modern furniture. The soft surface made of high-quality cotton ensures a pleasant feel and a sophisticated look. Ideal for enhancing spacious living or dining areas or as a central element in the bedroom. Thanks to its non-slip backing, it stays securely in place - even on smooth floors.
- Large rug with pattern in beige and brown, 2 x 170 x 240 centimetres (H/W/D)
- This rug impresses with its unusual, organic design in warm beige and brown tones
- The soft upper side made of 90% cotton ensures a high-quality look and a pleasant feel
- With its generous dimensions, it stylishly rounds off large living rooms, dining rooms or bedrooms
- Stays in place thanks to the practical non-slip natural rubber coating on the back
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 1 cm |
| Larghezza | 170 cm |
| Profondità | 240 cm |
| Peso | 9.1 kg |
| Volume (imballato) | 0,04 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Marrone |
| Details: | cesoiato, ogni pezzo unico |
| Catalogo di stampa: | Lato superiore: 10 %, 90 %, Lato inferiore: 100 %, , |
| Serie: | Glitter Curtain |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-1 |
Valutazioni
Accedi