Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A natural treasure! A classically woven cotton carpet with an abstract motif that contrasts beautifully with floorboards or parquet floors.
- Abstract designer rug in rectangular format.
- Discreet and harmonious, yet with its own character.
- Natural furnishing: fabric with high cotton content.
- Large format - ideal under larger dining tables and seating groups.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 1 cm |
| Larghezza | 200 cm |
| Profondità | 300 cm |
| Peso | 13.7 kg |
| Volume (imballato) | 0,06 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Beige, Grigio, Nero |
| Details: | intrecciato, pulizia selettiva |
| Catalogo di stampa: | : 100 %, : 90 %, 10 %, , |
| Serie: | Abstract |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2018-1 |
Valutazioni
Accedi