Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This artistic lighting object inspires the imagination: the milky, glass shades float like large molecules around the graphic frame, and every observer will see something unique in this unusual lamp. This means that the biggest design goal has already been achieved: anything but boring! And in this case, the lamp also provides cozy, warm light.
- Slim floor lamp in greige with six lampshades, 160 x 28.5 x 28.5 centimeters (H/W/D)
- The spherical light fixtures encircle the living room lamp in modern greige and create a sleek, stylish look
- The milky lampshades provide a softly diffused light that harmoniously illuminates the room
- The light with its height of approx. 160 centimetres is perfect for placing next to sofas, armchairs and sideboards
- 230 V, bulb type LED, G9 socket, number of bulbs 6, max. 9 watts, bulb not included, bulb replaceable
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 160 cm |
| Larghezza | 28 cm |
| Profondità | 28 cm |
| Peso | 4 kg |
| Volume (imballato) | 0,07 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Beige, Grigio |
|---|---|
| Details: | extra, interuttore a pedale, in tessuto, parzialmente smontato |
| Catalogo di stampa: | Base:, Bar:, Paralume: Vetro, , 180 cm filo,, |
| Serie: | Scala Balls |
| Stagione: | Saison2025-1 |
Valutazioni
Accedi