Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A free-standing mirror that skillfully enhances rooms with its slim silhouette and fine lines. The practical shelf under the mirror and three discreet rungs offer versatile storage space for cosmetics, accessories or clothing, creating a perfect combination of function and design. Its discreet yet striking shape brings a fresh lightness to every corner and provides visual depth and brightness. Ideal for adding a touch of elegance to hallways, dressing rooms or living rooms, it harmonizes wonderfully with natural materials. Creative styling ideas turn it into a charming eye-catcher - whether as a stylish accessory next to a vintage armchair or embedded in a modern minimalist corner.
- Elegant standing mirror with shelf in gold, 180 x 50 x 9 centimetres (H/W/D)
- The filigree frame with a golden finish adds a glamorous accent to any living area
- The shelf under the mirror and three rungs offer space for cosmetics, accessories or clothing
- Flexible use - whether upright or wall-mounted
- Carefully manufactured by hand from robust steel and powder-coated
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 182 cm |
| Larghezza | 50 cm |
| Profondità | 10 cm |
| Peso | 4 kg |
| Volume (imballato) | 0,21 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio |
|---|---|
| Colore: | A specchio, Color oro, Marrone |
| Details: | fatto a mano, ogni pezzo unico, superficie a specchio, verticale |
| Catalogo di stampa: | bicchiere: Vetro, telaio:, per fissaggio a parete,,, utilizzabile in piedi, |
| Speciali: | Deals, In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Tendenze: | Elegance |
| Tendenze 2: | Elegance – Glam, Elegance – Modern |
Valutazioni
Accedi